Jan 24, 2012
admin

28 januari – Oude Lullen Avond (OLA)

De OLA-commissie is al druk bezig met de voorbereidingen, want zaterdag 28 januari 2012 is het weer zover. Het feest der herkenning en herinnering zal dan weer plaatsvinden in de Skinny. De plek waar een biertje nog ouderwets laag geprijsd is en waar de sfeer ouderwets gezellig is zal dan in het teken staan van een wederom memorabele Oude Lullen Avond!

Omcirkel deze datum dus duidelijk in uw agenda (of maak er een moderne notitie van in uw o-zo-digitale smartphone) en blokkeer deze avond. Er is namelijk geen excuus mogelijk om deze fenomenale avond te missen!

Om een indicatie te krijgen van het animo, zou de organisatie het fijn vinden een moderne email te ontvangen ter bevestiging (ola@skinnybinnyclub.nl). Graag in deze e-mail ook uw adres, postcode en woonplaats vermelden (zodat wij onze leden administratie kunnen updaten). Heeft u Facebook? Laat dan ook daar weten dat u er bij bent!

Groeten,
Coen Keizer, Danny Bussman, Leanne Küpers en Anne Korten