May 26, 2015
admin

Zaterdag 13 juni: Oude Lullen Avond

Oude Lullen Avond 2015
De OLA-commissie is al druk bezig met de voorbereidingen, want zaterdag 13 juni is het weer zover. Het feest der herkenning en herinnering zal dan weer plaatsvinden in de Skinny Binny Club.

De plek waar een biertje nog ouderwets laag geprijsd is en waar de sfeer ouderwets gezellig is zal dan in het teken staan van een wederom memorabele Oude Lullen Avond!

Omcirkel deze datum dus duidelijk in uw agenda (of maak er een moderne notitie van in uw o-zo-digitale smartphone) en blokkeer deze avond. Er is namelijk geen excuus mogelijk om deze fenomenale avond te missen!

Om een indicatie te krijgen van het animo, zou de organisatie het fijn vinden een moderne email te ontvangen ter bevestiging (ola@skinnybinnyclub.nl). Graag in deze e-mail ook uw adres, postcode en woonplaats vermelden (zodat wij onze leden administratie kunnen updaten).

Heeft u Facebook? Laat uw (oud) Skinny-vrienden via deze weg weten dat u er bent!